Fizjoterapia w przypadkach beznadziejnych

Jeśli cierpisz na chorobę przewlekłą, szczególnie taką, której przyczyna nie jest jednoznacznie okreśłona lub ma podłoże biomechaniczne, masz bóle lub dysfunkcje trudne do jednoznacznej diagnostyki, a dotychczasowe leczenie jest zawodne to jest to program dla Ciebie.

W tym przypadku bardzo szczegółowy wywiad, różnorodne formy diagnostyki funkcjonalnej i palpacyjnej obejmujące całe ciało i okolice miejsca bolesnego/dysfunkcyjnego, intuicja oraz doświadczenie zawodowe są w stanie odkryć to (przyczynę oraz mechanizmy choroby/dysfunkcji/bólu), co umknęło uwadze w dotychczasowym procesie leczenia. Każdy ból, dysfunkcja pozostawia w ciele ślady napięć/przykurczy różnorodnych tkanek, które są najczęściej źródłem bólu. Tych napięć nie widać na zdjęciach obrazowych, natomiast są one stosunkowo łatwo wykrywam za pomocą diagnostyki funkcjonalnej i palpacyjnej. Usunięcie tych napięć bardzo wyraźnie zmniejsza dolegliwości bólowe w części lub nawet w całości przywracając pacjentowi radość życia bez bólu i mozliwość wykonywania nie tylko czynności życia codziennego, ale także możliwość powrotu do normalnej pracy zawodowej.

Spektakularne efekty zdrowotne w tego typu diagnostyce i terapii jakie uzyskuję świadczą o tym, że moje metody fizjtoerapeutyczne stowane w geriatrii oparte na rónorodnych formach terapii manualnej tkanek miękkich, masażu i odpowiednio dobranych ćwiczeń leczniczych są trafne. Poniżej kilka spektakularnych przypadków.

Kobieta wiek 63 lata, po 5 miesiącach leczenia nie była w stanie unieść ramienia wyżej niż do poziomu. Rokowania żadnej poprawy nie będzie.
przypadek beznadziejny 1
 
Pacjentka w wieku 84 lat, w pełni niesprawna i uzależniona od calodobowej opieki, chora na chorobę Altzheimera, rokowania - hospicjum
- odzyskała sprawność ruchową w bardzo dużym zakresie
- w zakresie komunikacji udało się zatrzymać i cofnąć procesy chorobowe choroby Altzheimera
przypadek beznadziejny 2

Chcesz się zapisać już teraz??

kliknij tutaj