NOWOŚCI

Leczenie zwyrodnień stawów kolanowych za pomocą ćwiczeń
stawy kolanowe
 
Zespół cieśni nadgarstka to nie problem
 
Dlaczego mnie nie boli kręgosłup?
 
Po Bólach kręgoslupa pozostały mi tylko wspomnienia, dokumentacja medyczna oraz świadkowie
01
 
Profilaktyka upadków osób starszych w Klubie Zodiak - reportaż 21.10.2016
pu
 
Stop Dolegliwościom Kręgoslupa
sdk
 

 

Zapisy:
602-500-931, 696-141-444

 

 Sukcesy

 

Tę przesympatyczną 73-letnią panią przywiózł do mnie na na wózku inwalidzkim na rehabilitację w Ciechocinku w sierpniu 2016 roku ten sympatyczny mąż. Pani była chora na stwardnienie rozsiane i nie była w stanie poruszać stopami i prawą nogą. Na wolnej przestrzeni nie było szans by mogła się poruszać. Kiedy ujrzałem tę panią na sali ogromne twórcze inspiracje pobudziły mój umysł i wyobraźnię w efekcie czego szóstego dnia ekscytującej rehabilitacji zatańczyłem z tą panią TANGO.
sm
 
 
zdrowe stawy
 
zdrowy kręgosłup
 
zdrowy kręgosłup
 

Trafiłem na zajęcia Pana Janusza Danielczyka "Stop Dolegliwościom Kręgosłupa" szukajac w desperacji zajęć z "prawdziwego zdarzenia", na których prowadzący wychodzi poza zwykłą rolę prowadzącego ćwiczenia 3 razy w tygodniu. Będąc niecałe 3 miesiące po skomplikowanej operacji przepuklin międzykręgowych kręgosłupa odcinka lędźwiowego szukałem osoby, która pokazała by mi jak traktować własny kręgosłup, co robić aby dalej normalnie żyć i jak pozbyć się i zminimalizować ciągle występujące dolegliwości. Pan Janusz zaczyna z każdym uczestnikiem w bardzo profesjonalny sposób, od oceny sprawności, sprawdzenia obecnej postawy, po ocenę medyczną przeglądając zdjęcia rezonansowe, RTG i dogłębną analizę historii choroby. Dodatkowo na każdych zajęciach jest mierzone ciśnienie krwi przed i po ćwiczeniach.
W czasie ćwiczeń Pan Janusz podchodzi do każdego ćwiczącego w bardzo indywidualny sposób. Każdy wykonuje swoje ćwiczenia w zależności od indywidualnych dolegliwości. Kontroluje prawidłowość wykonywanych ćwiczeń, robi korekty postawy oraz niweluje stare nawyki. Ćwiczenia zaproponowane przez Pana Janusza już po miesiącu zaczęły przynosić ogromne efekty zdrowotne. Ból kręgosłupa, więzadeł zmniejszał się w widoczny sposób. Miałem więcej energii i generalnie czułem się dużo lepiej. Można powiedzieć "postawił mnie na nogi". Pan Janusz nie tylko ogranicza się do zajęć, doradza również w innych aktywnościach, powie co robić np. na basenie, jak siedzieć w pracy, w samochodzie, w podróży. Zawsze służy pomocną opinią. Naprawdę takich rehabilitantów trudno znaleźć w dzisiejszych czasach. Polecam gorąco zajęcia z Panem Januszem. Musiałem zmienić miejsce zamieszkania i wyjechać z Torunia, ale kiedy tylko mogę, wracam na zajęcia do Pana Janusza. (Marcin Żłobecki)

 
RZS
 
RZS
 
opinia
 
terapia kręgosłupa
 
terapia kręgosłupa
 
terapia kręgosłupa