Fizjoterapia - bóle kręgosłupa i stawów

Jeśli cierpisz z poworu bólu kręgosłupa, stawów czy mięśni, masz problemy z poruszaniem się, jesteś po wypadku, kontuzji, przed lub po operacji, to jest właśnie terapia dla Ciebie. Za pomocą szczegółowego wywiadu, diagnostyki funkcjonalnej i palpacyjnej postaram odnaleźć przyczynę cierpienia, a potem za pomocą odpowiednio dobranej terapii współnymi siłami postaramy się usunąć lub zneutralizować przyczynę bólu. W ten sposób mamy duże szanse na to, że odczujesz poprawę zdrowia lub nawet całkowite wyleczenie.

Terapia, którą proponuję oparta jest na nowoczesnych standardach postępowania (różnorodne formy terapii manualnej i masażu, fizykoterapia, kinezyterapia) oraz moim własnym doświadczeniu, gdzie sam osobiście musiałem pokonać własne bóle stawów i kręgosłupa. Fundamentalną częścią mojej terapii są świadomie wykonywane, odpowiednio dobrane i dawkowane ćwiczenia, które Pańśtwu pokażę i nauczę w Gabinecie po to, byście potem mgoli je samodzielnie wykonywać najpier w domu w w ramach rehabilitacji domowej, a potem profilaktyki prozdrowotnej tak byście po zakończeniu fizjoterapii mogli potem samodzielnie dbać o własne zdrowie.

Efekty zdrowotne zamieszczone poniżej w leczeniu bólu kręgosłupa i stawów mówią same za siebie.

Pacjentka wiek 51 lat, rozpoznanie bóle kręgosłupa + rwa kulszowa
bóle kręgosłupa
 
Pacjent (autor) wiek 43 lata, bóle kręgosłupa i stawów kolanowych uniemożliwiające normalne wykonywanie czynności życia codziennego.
Rozpoczęcie autoleczenia za pomocą świadomie wykonanych, odpowiednio dobranych i dawkowanych ćwiczeń - wiek 51 lat.
Efekty zdrowotne - osiągnięta sprawność i siła w wieku 60 lat.
efekty zdrowotne

 

Chcesz się zapisać już teraz??

kliknij tutaj